Divadelní skupina Paleťáci otvírá v Artičoku další kurz improvizace s názvem POZNEJ SEBE, POZNEJ PALEŤÁKY.
Improvizace je bezprostřední, naučí vás reagovat teď a tady, dává odvahu dělat věci jinak a učí myslet kreativně. Taky je to velká zábava, protože si většinu času „hrajeme“. Pomocí zábavných cvičení a technik často ani nepoznáte, že se něco učíte. Od toho tu pro vás budou trenéři improvizace Andrea Moličová a Tomáš Němec. Naučí vás, jak být lepším týmovým hráčem, jak umět lépe mluvit a jak si lépe poradit v obtížných situacích.

Co vás naučí improvizace?

Pohotově reagovat.
Nenechat se rozhodit.
Mít v souladu tělo, hlavu a srdce.
Jednat přirozeně a mít rád sám sebe.

Co zažijete s improvizací?

Poznáte a překročíte své hranice.
Že být trapný je skvělá věc.
Budete tleskat svým chybám.

Kdy, kde, co a jak?
Tréninky budou probíhat každé úterý od 18:00 do 21:00 hodin.
Přihlásit se můžete na: www.paletaci.cz/kurzy

Lektor

Andrejka a Blonďák

Andrejka
Improvizace výrazně rozšířila moji tzv. „komfortní zónu“. Na každé představení se teď dokážu těšit! Mám odvahu vystoupit sama před stovkami lidí a bavit je i sebe samotnou. Je pro mě radost sledovat, jak improvizace baví lidi, kteří se jí oddali, ať už jako diváci, účastníci workshopů, herci či lektoři.

Blonďák
Jsem skaut odjaktěživa, vysloužilý skokan o tyči a toho času i student oboru “Ajtý” na Univerzitě Hradec Králové. Taky jsem extrovert navenek a introvert uvnitř. Nebojím se jít do extrémů kdekoliv, jakkoliv a s kýmkoliv. Miluji pohyb, energii okolních lidí a užívám si sdílení a uvědomování si právě prožitých poznatků. Tvrdohlavě pluji proti proudu. A do všeho jdu naplno. Mým heslem je: “Když život dává, ber!”


www.paletaci.cz/kurzy