Na kurzu se naučíte pracovat s kůží a dát jí podobu hezké a vkusné bižuterie. Dále se naučíte základní úpravy materiálu-přírodní kůže, tj. broušení, barvení, lakování a další výtvarné úpravy-rytí a barvení. Pak dle vlastních nápadů můžete kůži doplnit opět přírodními materiály-dřevěnými korálky, keramikou atd. Doma pak po skončení kurzu už sami zvládnete realizovat vlastní nápady jak si bižuterii a různé drobnosti z kůže vyrobit.

 

Cena za jednorázovou lekci 250 Kč (3 hodiny)

Email pro soukromou rezervaci: atelierinna@seznam.cz

Rezervace

Rezervace této události už nejsou dostupné.

Lektor

Jiřina Bělohoubková

Už v dětství mě bavily ruční práce jako je šití, háčkování a pletení. Přesto, že jsem vystudovala technický obor tak jsem po 20ti letech praxe ve stavebnictví začala v roce 1989 podnikat. Byl to úplně jiný obor a to výroba oděvů a doplňků z kůže a dalších přírodních materiálů. S touto činností jsem skončila v roce 2008 a od té doby se zabývám pouze výrobou ručně šitých kožených kabelek a bižuterie. Tyto výrobky dodávám do oděvních galerií po celé ČR.
Originální kožené kabelky a doplňky z kůže vyrábím již od r.1989. Snažím se o bezvadné, kvalitní řemeslné zpracování, ale také o originalitu a zároveň praktičnost každého výrobku. Kabelky jsou šité převážně z teletin a kozin. Kůže mají vodoodpudivou úpravu v různých barevných tónech, které vybírám dle požadavků zákazníků. Velmi mne těší, že autorské originální kabelky z pravé kůže jsou stále žádány.