Zkuste se na chvíli zastavit a dopřát si nějaký čas jen pro sebe. Zapomeňte na stres a starosti všedních dní.

Zasloužíte si ho.

 

,,To na co myslíte uvnitř vás – aktivuje vibraci.

Jaká je vaše frekvence?

 

Díky rekonektivím frekvencím můžete vyzkoušet meditaci a relaxaci, která vás veškerého napětí zbaví. Meditace a stav relaxace je díky rekonektivním frekvencím mnohem rychlejší a hlubší, než u jakékoliv jiné metody, kterou jste mohli doposud vyzkoušet.

Navíc funguje i u lidí, kteří mají jinak s meditací problém.

Reconnective Healing je jedinečná metoda, díky které si odnesete prožitek plný harmonie, lásky, hojnosti a v neposlední řadě toho nejdůležitějšího – zdraví. Zklidníte se, uvolníte se, zbavíte se napětí, ale také případného strachu nebo úzkostí.

Přijďte si rekonektivní frekvence vyzkoušet na naši společnou meditaci.   Po ní si můžeme popovídat o tom, co jste díky ní cítili, vnímali či prožili. Pro každého z vás to bude zcela jedinečný a individuální prožitek, který si odnesete domů. Navíc ho můžete, ale nemusíte, sdílet s ostatními.

Co je ale nejdůležitější, domů si neodnesete jen klid a prožitek, které vám rekonektivní frekvence přinesou, ale také vás naučíme, jak s těmito frekvencemi pracovat i ve své osobním životě. Můžete tak v klidu prožít nejen každodenní shon, ale také jakékoliv neklidné období, které vás v budoucnosti čeká.

Nezapomínejte také na lásku k sobě.

Přijďte se naladit do pohody.

 

Vstupné 250 Kč

 

Soukromá rezervace:

tel. 724 083 004

ivetaskrivanova@seznam.cz

 

Lektor

Iveta Skřivanová a Martin Kubů

certifikovaný praktik metody Reconnection a The Reconnection Healing

www.rekonektivniterapie-podebrady.cz