Ověřený systém  dýchacích cviků pro denní použití sestavený významným indickým lekařem Dr. Vasantem Ladem. Vědomá kontrola intenzity dýchání ovlivňuje naše myšlení a pocity, ale i naši fyzickou kondici. V tomto měcíčním cyklu  vydýcháme, rozdýcháme a prodýcháme nevydařené vztahy, staré křivdy a nové bolesti. Zaženeme deprese a přežijeme zimu s celkovou lepší cirkulací tepla a energie v těle a s posílenou imunitou.

Cena kurzu je 1000,-

Rezervace kurzu : Petra Chmelařová 737 123 397

Rezervace

Datum Vstup Cena Množství
Kurzovné 1 000,00Kč Vyprodáno
Kurzovné 1 000,00Kč Vyprodáno

Platba za rezervaci se uskuteční v den konání akce na místě.

Lektor
DSC1135-e1547065978840-250x250

MgA. Petra Chmelařová

Jmenuji se Petra Chmelařová, spousta lidí mě zná pod přezdívkou “píšťalka”. Jsem profesionální flétnistka, hraji ve Filharmonii HK a hudba mě celoživotně provází.
Mojí velkou láskou je také jóga, kterou se zabývám více jak 20let. Prošla jsem desítkou seminářů, workshopů a kurzů, kde sbírám inspiraci a střípky své osobní skládanky. Pravidelně organizuji očistné techniky jogínské, které se staly mou opravdovou vášní a běžnou každodenní praxí. Pozoruji jejich obrovský přínos na tělesné i emocionální úrovni, proto mám potřebu své zkušenosti předávat dál - ať je to formou víkendových seminářů nebo jednodenních workshopů.
Po narození dcery se v mém živote objevila nová potřeba vyrovnat svojí hormonální hladinu v těle. Přišla hormonální jóga pro ženy, kterou jsem znala z předchozích let, a nyní je pro mně velkou radostí ji s vámi sdílet . Jsem vděčná, že jsem měla příležitost účastnit se lektorského kurzu právě u Dinah Rodriguez z Brazílie, nesmírně inspirující a energické ženy. Právě ona sama mne oslovila a motivovala, abych její systém hormonální jógové terapie šířila dál.
V józe uplatňuji znalosti z hudebního vzdělání a naopak. Vnímám, jak je vše propojeno a že v životě je nejdůležitější uvolnění a dech, resp. uvolnění skrze dech.