Ověřený systém  dýchacích cviků pro denní použití sestavený významným indickým lekařem Dr. Vasantem Ladem. Vědomá kontrola intenzity dýchání ovlivňuje naše myšlení a pocity, ale i naši fyzickou kondici. V tomto měcíčním cyklu  vydýcháme, rozdýcháme a prodýcháme nevydařené vztahy, staré křivdy a nové bolesti. Zaženeme deprese a přežijeme zimu s celkovou lepší cirkulací tepla a energie v těle a s posílenou imunitou.

Cena kurzu je 1000,-

Rezervace kurzu : Petra Chmelařová 737 123 397

Rezervace

Rezervace této události už nejsou dostupné.

Lektor

MgA. Petra Chmelařová

Jmenuji se Petra Chmelařová, spousta lidí mě zná pod přezdívkou “píšťalka”. Jsem profesionální flétnistka, hraji ve Filharmonii HK a hudba mě celoživotně provází.
Mojí velkou láskou je také jóga, kterou se zabývám více jak 20let. Prošla jsem desítkou seminářů, workshopů a kurzů, kde sbírám inspiraci a střípky své osobní skládanky. Pravidelně organizuji očistné techniky jogínské, které se staly mou opravdovou vášní a běžnou každodenní praxí. Pozoruji jejich obrovský přínos na tělesné i emocionální úrovni, proto mám potřebu své zkušenosti předávat dál - ať je to formou víkendových seminářů nebo jednodenních workshopů.
Po narození dcery se v mém živote objevila nová potřeba vyrovnat svojí hormonální hladinu v těle. Přišla hormonální jóga pro ženy, kterou jsem znala z předchozích let, a nyní je pro mně velkou radostí ji s vámi sdílet . Jsem vděčná, že jsem měla příležitost účastnit se lektorského kurzu právě u Dinah Rodriguez z Brazílie, nesmírně inspirující a energické ženy. Právě ona sama mne oslovila a motivovala, abych její systém hormonální jógové terapie šířila dál.
V józe uplatňuji znalosti z hudebního vzdělání a naopak. Vnímám, jak je vše propojeno a že v životě je nejdůležitější uvolnění a dech, resp. uvolnění skrze dech.