Ověřený systém cviků pro denní použití, který navodí hormonální rovnováhu v těle. Sestavený významnou brazilskou lektorkou Dinah Rodrigucz (www.centum-hormonalnijogy.cz). Vyrovnává hladiny hormonů při předčasné menopauze a během menopauzy. Upravuje nepravidelnou či bolestivou menstruaci. Odstraňuje cysty na vaječnících. Podporuje libido a zvyšuje plodnost. Pomáhá při akné, migrénách, inkontinenci, stresu, depresích a úzkostech. Tento systém pečlivě vybraných cviků je vhodný pro všechny dívky, které mají hormonální potíže a pro všechny ženy od 35 let, kdy přirozeně klesá hladina hormonův těle.

Cena kurzu je 200 Kč (permanentka 150 Kč)

NOVĚ — Možnost čerpání z FKSP

Rezervace kurzu : Petra Chmelařová 737 123 397

Lektor

MgA. Petra Chmelařová

Jmenuji se Petra Chmelařová, spousta lidí mě zná pod přezdívkou “píšťalka”. Jsem profesionální flétnistka, hraji ve Filharmonii HK a hudba mě celoživotně provází.
Mojí velkou láskou je také jóga, kterou se zabývám více jak 20let. Prošla jsem desítkou seminářů, workshopů a kurzů, kde sbírám inspiraci a střípky své osobní skládanky. Pravidelně organizuji očistné techniky jogínské, které se staly mou opravdovou vášní a běžnou každodenní praxí. Pozoruji jejich obrovský přínos na tělesné i emocionální úrovni, proto mám potřebu své zkušenosti předávat dál - ať je to formou víkendových seminářů nebo jednodenních workshopů.
Po narození dcery se v mém živote objevila nová potřeba vyrovnat svojí hormonální hladinu v těle. Přišla hormonální jóga pro ženy, kterou jsem znala z předchozích let, a nyní je pro mně velkou radostí ji s vámi sdílet . Jsem vděčná, že jsem měla příležitost účastnit se lektorského kurzu právě u Dinah Rodriguez z Brazílie, nesmírně inspirující a energické ženy. Právě ona sama mne oslovila a motivovala, abych její systém hormonální jógové terapie šířila dál.
V józe uplatňuji znalosti z hudebního vzdělání a naopak. Vnímám, jak je vše propojeno a že v životě je nejdůležitější uvolnění a dech, resp. uvolnění skrze dech.

www.centrum-hormonalni-jogy.cz