POZOR kurz malby se ve svátek dne 1.5. neuskuteční – bude se konat společně s kurzem kresby dne 2.5. 2019.

 

KURZ MALBY PRO ZAČÁTEČNÍKY I MÍRNĚ POKROČILÉ

Tento kurz je určen všem, kteří chtějí prostřednictvím intuitivní malby objevit svou skrytou kreativitu a naučit se volně vyjadřovat své myšlenky a emoce. Těm, kteří pociťují potřebu se výtvarně realizovat, ale nevědí jak na to. Všichni jsme toho schopni! Jen potřebujeme uvolnit zábrany a zbavit se domněnky, že neumíme svobodně tvořit. Poznáte základy malířské tvorby, rozmanité techniky a odlišnosti v použitých materiálech. Odnesete si inspiraci pro pokračování ve vlastní tvorbě nebo touhu, dále se zdokonalovat pod odborným vedením lektora.

 

Kurzovné 350 Kč (délka lekce 3 hodiny). Předplatné 5 lekcí 1500 Kč, 10 lekcí 2800 Kč.

Výtvarné potřeby budou při prvním setkání k dispozici. Nezapomeňte se obléci malířsky – pracovně.

Kurz bude zahájen pouze při přihlášení minimálně 4 účastníků s minimálním předplatným na 5 setkání. Možno proplatit z fondu FKSP. 

Registrujte se  prosím v našem formuláři níže. 

 

Rezervace

Rezervace této události už nejsou dostupné.

Lektor
t

Tomáš Miro Záhořík

Malíř, lektor, arteterapeut. Působí jako lektor výtvarných kurzů a workshopů. Výtvarné vzdělání v klasické malbě a kresbě získal v letech 1970 – 1980 u královéhradeckého malíře Oty Klečka. Prošel přirozeným vývojem své umělecké tvorby až se dostal k expresivní malbě, která se přímo opírá o principy energie, se kterou je nezbytné v životě pracovat a dále ji rozvíjet. Síla a krása malby je v její individuální jedinečnosti a neopakovatelnosti. Vzhledem k tomu, že umění je velmi subjektivní záležitost a vychází z rozdílných pohledů na svět, je přesvědčen, že jedno téma na jeden obraz nestačí. To je nekonečný pramen inspirace. Propojení jeho tvorby s životní cestou uskutečnil v osobním projektu výtvarných kurzů. Touto formou předává své zkušenosti těm, kteří mají zájem poznávat a rozvíjet svou přirozenou tvořivost skrze výtvarný projev.

www.cheironart.cz