Jsem Bohyně. Jsem žena. Jsem krásná. Jsem smyslná. Kurz zaměřený na ženskou tématiku a pánevní dno. Přijďte dobít ženskou energii, ovonět se, procítit a uvolnit se. Namíchat si vše, co teď momentálně nejvíc potřebujete, abyste se zase jako bohyně mohla cítit. Na kurzu probereme cykličnost, cviky pánevního dna, důležitost a psychosomatiku lůna, bylinkovou napářku a bylinky podporující ženskost. Lehce naťukneme téma éterických olejů a hydrolátů. Vyrobíme si intimní mycí olej a pečující yoni balzám, dvě důležité věci, které pomáhají proti suchosti sliznic, regenerují a poslouží třeba i jako non-toxic lubrikan . Ochutnáte mnou vytvořený čaj speciálně pro ženy a jejich hormonální balanc. Protáhneme se, uvolníme v intuitivním tanci a jako třešničku na dortu si každá vytvoří svůj osobní terapeutický olejový parfém z éterických olejů.
Na kurzu bude něco kolem 30ti éterických olejů.
Navíc dostanete malý manuál, abyste si mohla masti vyrobit kdykoliv, kdy vám dojde nebo pro své kamarádky, maminky…meze se nekladou! Oleje a másla jsou převážně v bio, raw kvalitě neboť ekologický přístup je moje srdeční záležitost. Kurz je sestaven tak, abyste jej prožila všemi smyly a měl blahodárný efekt na vaše ženství.

Kurzovné 980 Kč

Kontakt sarkagia@seznam.cz

Událost na Facebooku

Lektor

Šárka Gia

Mastičkářka, bylinářka, maminka, homeopatka a věčná studentka těchto oborů. Aromaterapie mne provází už také mnoho let. Ve školce mi děti říkají "bylinka". O bylinky se zajímám už od malička. Pleťový krém jsem si poprvé vyrobila ve 14, akorát trochu jinak než dnes. Miluji přírodu, chodit bosa po matičce zemi, hrabat se rukama v zemi, svobodně tančit a vnímat mé tělo ve změnách ženských cyklů. Vnímám jak je dnes ženství málo opečovávané a spíše přesunuto do šuplíku na „až potom“. Jiný pohled na přírodu a bylinky předávám i dětem v dětském klubu neboť mít úctu k všemu co je kolem nás je předpoklad pro udržení zdravé planety.