Kurz zaměřený na práci s polymerovou hmotou FIMO a CERNIT. Účastníci se naučí hmotu zpracovat a pomocí dalších nástrojů a pomůcek tvarovat do finálních výrobků – šperk (náhrdelník, náušnice, náramek), přívěšek na mobil a ke klíčům, postavičky a zvířátka. Práce je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Materiál a pomůcky budou zajištěny.

Cena: 300 Kč

Minimální počet 5 účastníků pro uskutečnění kurzu. Počet účastníků je omezen, proto se, prosím, registrujte v našem systému.

Lektor

Mgr. Jana Jedličková + Mirka Hlávková

Jmenuji se Jana Jedličková a jsem učitelka – speciální pedagog. Vystudovala jsem MU v Brně obor Speciální pedagogika – výchova a vzdělávání dětí předškolního a školního věku, moje specializace je psychopedie, somatopedie a oftalmopedie. Vzhledem k tomu, že má práce je náročná, hlavně po stránce psychické, hledala jsem "něco", u čeho bych relaxovala. Našla jsem se v lidové tvorbě a kreativním tvoření. Od roku 2008 jsem členkou Spolku lidové tvorby v Hradci Králové a od roku 2010 členkou Asociace malířek a malířů kraslic České republiky se sídlem v Libotenicích. Ve svém volném čase se věnuji lektorování kreativních kurzů pro děti a dospělé v Hradci Králové a okolí. Lidovou tvorbu a s ní spojené techniky také předvádím na různých řemeslnických akcích či výstavách.

www.lidova-a-kreativni-tvorba.webnode.cz