Metoda ACCESS BARs je léčivá metoda na bázi kvantové terapie a vznikla v roce 1990 v USA  a od té doby již pomohla  tisícům lidí na celém světě  změnit významné  aspekty jejich života.

ACCESS BARs  – 32 bodů na hlavě – lehký dotek  na těchto bodech ve specifických kombinacích umožní výměnu energie, která je zablokována v mozku a v těle a dokáže obnovit její proudění.  ACCESS BARs kombinace uvolňují všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory z kteréhokoli životního období, které jsou elektricky uložené v mozku.  K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku těchto bodů a to umožňuje, aby byly soubory, které Vám již neslouží, nebo znesnadňují žití, vymazány. Následek – větší mír, klid, radost, štěstí v životě.

Říká se, že po ACCESS BARs aplikaci se v nejhorším případě budete cítit, jako po nejlepší masáži Vašeho života a v nejlepším případě se Vám začne měnit život.

Zakladatel metody ACCESS BARS® – Gary Douglas říká: “ Vaše volba je to, co tvoří vaši budoucnost. Často máme podivná přesvědčení, že věci a situace se nám nějak dějí, že pro nás byly zvoleny, že je to osud apod.

Skutečností je, že každá volba, kterou jsme kdy udělali, vytvořila to, co žijeme dnes.

Změníme-li naši volbu, můžeme mít jinou budoucnost“.

Celkový stav těla a duše se zharmonizuje podle vnitřních prior

Registrace a další informace: Simona Nováková ( 775 104 040, simona.novakova1111@gmail.com)

Nikol Pecková ( 721 609 770, nikolpeckova@gmail.com)

(zdroj: https://www.healing-touch.cz)