Ukážeme si několik základních metod, které se dají jednoduše zařadit do každodenního rituálu ranního čištění, a tím výrazně zlepšit zdraví a podpořit trávení. Věděli jste, že naše ústa jsou nejšpinavější částí těla? Nachází se v nich více bakterií než je lidí na celé planetě.

Naučíme vás správně provádět kloktání jazyka kokosovým olejem, čištění jazyka kovovou škrabku na jazyk a proplachování nosu konvičkou Neti. Dozvíte se informace o metodě šank prakšalána – proplachování celé trávící soustavy teplou slanou vodou.

Škrabku i konvičku si budete moci na místě zakoupit za zvýhodněnou cenu.

https://www.facebook.com/events/1113630045446207/

 

Příspěvěk je 250Kč při platbě předem nebo 290Kč na místě. 

(2000076549/2010 v poznámce uveďte vaše JMÉNO a ARTIČOK)

Rezervace na: petra.mocak@gmail.com nebo tel. 737123397 , 702838041

Lektor

Petra Mocáková a Petra Chmelařová

Petra Mocáková
Jsem Ajurvédská terapeutka - prožitkářka, studující, praktikující, experimentující s ajurvédou a jógou v každodenním životě. Cítím se jako svobodná tanečnice, tančící půl roku na východní rytmy Indie a půl roku na ty západní. Studovala jsem a neustále mě zajímají různé formy práce s tělem a myslí. V indii žiji přez zimu již šestým rokem, kde pracuji ve vzdělávacím centru jako lektorka ajurvédy, reflexologie a marma terapie. V Čechách pořádáme očistné pobyty a přednášky o očistách.

Petra Chmelařová
Pocházím z hudební rodiny z kraje pod Hostýnem, ze středomoravského Holešova. Formuje mě však Podkrkonoší, kam jsem se přesunula již v raném dětství. V Nové Pace, středisku tohoto „Kraje Blouznivců“, jsem začala hrát na flétnu, jejíž studium mě postupně zavedlo na konzervatoř do Hradce Králové a do Prahy. Po Pražské konzervatoři jsem vystudovala Institut pro umělecká studia Ostravské univerzity. Nejvýznamnější etapou mého hudebního vývoje bylo setkání s Gladys Bouchet a Ericem Bescondem na roční stáži v Rennes, ve Francii. V současné době jsem členkou Filharmonie Hradec Králové. Můj pohled na svět a umělecké zkušenosti se snoubí v pedagogické činnosti s dětmi. Jsem nadšenou cestovatelkou a jogínkou, organizuji očistné jógové pobyty a workshopy zaměřené na alternativní hudbu.

www.petradevi.blogspot.in/p/blog-page_28.html