Večery pod Bílou věží – pravidelná setkávání v galerii Artičok.

Nevšední rozhovory Ilony Dvořákové s nevšedními lidmi, které spojuje láska k našemu kraji a Hradci Králové.

Hostem Ilony Dvořákové v pořadu Večery pod Bílou věží bude tentokrát český spisovatel, záhadolog , cestovatel, badatel a scenárista PhDr. Arnošt Vašíček.

 

„Náš svět není tak obyčejný, jak se zdá. Kdesi hluboko pod nánosem všednosti jsou ukryty stopy fascinujících tajemství…“

 

Při svých výpravách za neodhalenými tajemstvími naší planety navštívil již více než 80 zemí na pěti kontinentech a také četné ostrovy v Tichomoří a v Indickém oceánu. Předmětem jeho zájmu byly a jsou především nerozluštěné archeologické nálezy, nevysvětlitelné úkazy a tajemné jevy, utajované rituály a legendy.

Doposud vydal víc, než třicet knih, které se staly bestsellery nejen ve svém žánru a čtenáři je stále vyhledávají (Neuvěřitelné skutečnosti, Tajemná minulost, Zkázy a zázraky, Bytosti odjinud, Utajený svět, Stopy neznáma, Tajemství Ďáblovy bible, Na lovu záhad, Vesmírné přízraky).

Natočil sedmdesát dokumentárních filmů o tajemných archeologických nálezech a nevysvětlitelných jevech a událostech. Velký zájem televizních diváků vyvolal jeho 52dílný seriál Planeta záhad, který Česká televize realizovala v letech 1996–1998. Napsal scénář mystery trilogie Ďáblova lest, a podle jeho stejnojmenné knihy vznikl seriál Strážce duší.

 

Vstupné 150 Kč / pro seniory 70 Kč.

Rezervace

Rezervace této události už nejsou dostupné.

Host
3

Arnošt Vašíček