Večery pod Bílou věží pravidelná setkávání v galerii Artičok

Nevšední rozhovory Ilony Dvořákové s nevšedními lidmi, které spojuje láska k našemu kraji a Hradci Králové.

 

Hostem Ilony Dvořákové v dalším pořadu z cyklu Večery pod Bílou věží bude v úterý 29. května Jaroslav Kmenta – muž, který se nebojí.

 

Jaroslav Kmenta je vynikající český investigativní novinář a spisovatel, člen redakce časopisu Reportér. Zabývá se vnitropolitickými kauzami, propojeností politických, podnikatelských a mafiánských kruhů a odhalováním korupce. Je autorem několika knih a držitelem prestižní Ceny Karla Havlíčka Borovského.

„Poslední dobou ztrácím jistotu toho, že vím, kdo je stát a kdo zločin, dobro a zlo,“ říká novinář, kterého spolu s dalšími kolegy S. Slonkovou a J. Kroupou nedávno vyšetřovala GIBS. Je autorem mnoha knih, například Kmotr Mrázek, Svědek na zabití, Padrino Krejčíř, podle které dokonce vznikl dvoudílný celovečerní film. Velký ohlas vzbudila jeho poslední reportážní kniha Boss Babiš, o temném světě miliardáře a politika Andreje Babiše. Popisuje v ní, v čem je oligarcha nebezpečn&yacu te;, jak zbohatl, s kým se zapletl a co všechno ještě tají, a přináší celou řadu novinek a dosud nepublikovaných informací, které tvoří zatím nejucelenější obraz A. Babiše.

Knihu Boss Babiš si budete moci zakoupit v během pořadu v Galerii Artičok.

 

Vstupné 150 Kč / pro seniory 70 Kč.

Rezervace

Rezervace této události už nejsou dostupné.

Host
J.Kmenta

Jaroslav Kmenta

Dalším hostem pořadu Ilony Dvořákové bude 29.5. investigativní novinář a spisovatel Jaroslav Kmenta.