Flow znamená plynout. Asána znamená pozice. Ty na sebe plynule navazují, pohyb se synchronizuje s dechem. Koncentrace na dech a z toho vycházející pohyb,  meditace v pohybu. Začíná se krátkou koncentrací tzv. zvnitřněním, dechovým cvičením a potom se plynule přechází do asánového plynutí, které má svou specifickou měnící se dynamiku.

 

Vstupné: 140 Kč, 1200 Kč při koupi permanentky (10 lekcí)
Rezervace přímo u lektorky: 777 856 831, sisapeta@centrum.cz

Lektor

Petra Štrossová

K józe mě přivedla moje kamarádka jogínka Dina Wills ve Francii, kde jsem řadu let žila. Zapůsobil na mě její dynamický styl výuky, který se pro mě stal výchozí.

V době, kdy jsem se s jógou potkala jsem jí brala jako jakýsi doplněk k mým sportovním aktivitám (skialpinismus, lezení po skalách, horské tůry apod.) Díky ní jsem pociťovala větší sílu a stabilitu, nejen ve svém fyzickém těle, začalo mi být dobře na duchu a tak jsem jógu začala praktikovat pravidelně, lámala jsem se v krkolomných pozicích zleva doprava, vzhůru nohama, dopředu a dozadu...a šlo mi to.

Vydala jsem se proto lektorskou cestou, nejen proto, že mě jóga baví, ale také proto, že ve dnech mé lenosti si na tu podložku zkrátka stoupnout musím, je to pro mě příležitost poznat sama sebe, ale i spousta krásných lidí, kteří jsou s jógou spojeni, to se mi líbí již 10let, kterých jógu praktikuji.