— univerzální měsíčkový balzám 50g
— desinfekce na bebíčka 20ml
— J11 sprej do prostoru 35ml
Žádná z nás sice není matka všeumělka, ale věřím, že s touto sadou, kterou si na kurzu vyrobíte, se tak budete cítit. Vše, co je zapotřebí, když si prcek ( někdy i ten puberťák nebo vy sama ) pořádně nabije koleno, o něco se řízne nebo když neohroženě vyrážíte do přírody. Suchá pusa, suché lokty, rozpraskané paty či spálená kůže, odřeniny, rány a na mnoho dalšího využijete vámi vyrobené poklady. Sprej do prostoru dle vašeho výběru vám doma naladí tu správnou atmosféru klidu nebo vášně nebo při nachlazení pomůže desinfikovat vzduch. A vlastně vůbec nevadí, pokud ještě nejste maminka. Sada je popravdě i pro muže…takže pro kohokoliv, kdo rád cestuje, občas si odře koleno nebo se řízne a tak. Prostě sada pro život!
Ještě při tom všem stihneme probrat bylinky, jejich laskavé účinky na naše zdraví a zpracování v tinktury, hydroláty a éterické oleje. Abyste je pak mohli využít v běžném životě, třeba i pro rodinu, kamarády, známé.
Jestli vám jde z toho hlava kolem a máte strach, že toho bude moc, nebojte, dostanete malý manuál s recepty a s přehledem základních bylinek a jejich využití.

Kurzovné 850 Kč

Kontakt sarkagia@seznam.cz

Událost na Facebooku

Rezervace

Platba za rezervaci se uskuteční v den konání akce na místě.

Lektor
fotka lektora

Šárka Gia

Mastičkářka, bylinářka, maminka, homeopatka a věčná studentka těchto oborů. Aromaterapie mne provází už také mnoho let. Ve školce mi děti říkají "bylinka". O bylinky se zajímám už od malička. Pleťový krém jsem si poprvé vyrobila ve 14, akorát trochu jinak než dnes. Miluji přírodu, chodit bosa po matičce zemi, hrabat se rukama v zemi, svobodně tančit a vnímat mé tělo ve změnách ženských cyklů. Vnímám jak je dnes ženství málo opečovávané a spíše přesunuto do šuplíku na „až potom“. Jiný pohled na přírodu a bylinky předávám i dětem v dětském klubu neboť mít úctu k všemu co je kolem nás je předpoklad pro udržení zdravé planety.