Joga – Pokročilí

 

JOGA – SJEDNOCENÍ – SPLYNUTÍ – SEBEPOZNÁNÍ

Joga je ucelený systém tělesných cvičení k harmonizaci těla, mysli a jemných energií. Cvičení je zaměřeno na kontrolu těla svoji mysli – soustředit se na přítomný okamžik. Vědomě užívá dech jako nástroj, který podpoří, usnadní naše pohyby a zklidní mysl.

Metody a techniky jógy nám nabízejí dokonalou cestu, jak  dosáhnout rovnováhy. Vedou nás postupně a systematicky tělesnými pozicemi (ásánami), dechovými cvičeními (pránájámou), relaxací, rozjímáním a pozitivním způsobem myšlení k fyzickému zdraví, klidu a poznání sebe sama.

Jóga je především praktickou cestou – všechno musíme uskutečnit a dosáhnout sami. Nikdo nám nemůže dát zdraví, štěstí a spokojenost, ani si toto všechno nemůžeme někde koupit či toho dosáhnout vnějšími prostředky. Vše je v nás a pouze vlastní úsilí nám pomůže to nalézt a uskutečnit.

„Jóga je jen jedna, jen má mnoho podob“

 

Rezervace:

Jitka Čepeová

tel: 608 546 636    

e-mail: kontaktjitka@seznam.cz

 

Lektor

Jitka Čepeová

OBOR ZDRAVOTNÍ SESTRA MI VŽDY PŘINÁŠEL ZÁJEM O ZDRAVÍ. S NÍM JE SPOJENÝ ZDRAVÝ POHYB A ŽIVOTNÍ STYL.

Během mnohaletého pobytu v Austrálii jsem mimo praxe své profese poznala metodu Pilates, která mne provází do přítomnosti. BODY AND MIND – kdy je tělo a mysl v souladu a tvoří jeden celek. Několik let již se plně věnuji výuce metody Pilates ve skupinových kurzech. Také nabízím individuální hodiny dle potřeb klientů ve spolupráci s lékaři. Klienti jsou mou inspirací a zájem pomoci mne dál motivuje se stále vzdělávat v dalších směrech.
Mimo metodu Pilates jsem instruktorkou Jogy a vedu hodiny - Joga od základu. Kurzy nabízím v příjemných prostorách studia Artičok HK.
Pravidelně pořádám semináře zaměřené na problematiku svalstva pánevního dna, správné držení těla – prevence bolesti zad a další.

Kvalifikace:
ZDRAVOTNÍ SESTRA
INSTRUKTOR METODY PILATES
INSTRUKTOR JOGY
PORADCE PRO VÝŽIVU
KURZ PROBLEMATIKA – PÁNEVNÍ DNO
KURZ PĚNOVÝ VÁLEC