Je skvělé strávit dopoledne ve společnosti pozitivně naladěných, akčních maminek, které se ve chvíli přivedení potomka na náš složitý svět nestaly trpitelkami, ale chtějí si svoji rodičovskou dovolenou užít i jinak, než kolotočem sestávajícím z obíhání nákupů, uklízení a vaření. Jako mamince mi během osamělých procházek začala chybět společnost a díky dřívější profesi i možnost někoho vést a motivovat a pak se společně těšit z nabytých úspěchů :-). A tak jsem do toho prostě šla…Zpevněné tělo a pohyb na čerstvém vzduchu mi náramně zlepšuje náladu.

Kurzy FitMAMI Outdoor jsou vhodné pro maminky po ukončení šestinedělí. Cvičení v přítomnosti dětí je zaměřeno na zpevnění středu těla, celkové zlepšení kondice a tónování postavy. Cviky na lekcích jsou přizpůsobeny různému typu zdatnosti.

Lekce FitMAMI indoor vhodně doplňují venkovní lekce v Jiráskových sadech, kde cvičíme s kočárky. Bližší info na fcb Fit v HK city, #fitvhkciti nebo #fitmamihksmisou, www.fitmami.cz.

Foto a video

 

Kurzovné: 500Kč (5 lekcí), jednorázově 130Kč (1 lekce).

Přednost mají ty maminky, které si rezervují karimatku kurzovným. Maximální počet na lekci je 10 maminek. 

Náhrady budou možné v rámci outdoorového cvičení v Jiráskových sadech nebo u Zděné boudy.

 

Kontaktní údaje a registrace:

Mgr. Michala Mikolášíková

tel: 731 866 728

email: mzouzelkova@fitmami.cz

Fcb: Fitmami HK city

Lektor
andrej

Mgr. Michala Žouželková

Děti: Andrej/2014

Sportovní vzdělání:
fitMAMI Basic 2015

Koníčky: cestování, vaření, fotografování, hudba, víno, zpěv

Životní motto: „Nejdřív musí být trochu nepohodlí, abych si vážila pohodlí. Šťastný je ten, kdo se při západu slunce těší z vycházejících hvězd." (a o tenhle pozitivní přístup se snažím, i když mi zrovna není do zpěvu)

www.fitmami.cz