Chcete si přitáhnout nové příležitosti? Možná byste svou práci nejraději změnili, ale bojíte se udělat první krok? Přemýšlíte o smyslu života a své životní cestě? Naučíme se aktivovat a harmonizovat náš byt, dům a kancelář, abyste snadněji dokázali zlepšit svůj život, nasměřovat ho k vysněnému cíli. S sebou: plánek Vašeho bytu.

Feng Shui…staré čínské umění o harmonickém bydlení, pro všechny, kteří chtějí pomocí úprav v bytě vylepšit své vztahy, svou finanční situaci, nebo dosáhnout zdravého a šťastného života plného přátel. Jak uspořádat svůj byt, zahradu, pracoviště podle zákonitostí Feng Shui tak, abychom pomocí úprav prostředí, ve kterém žijeme, pozitivně ovlivnili své vztahy, svou finanční situaci a dosáhli zdravého a šťastného života? Jak čerpat ze svého okolí pozitivní energii?

Prožitkový večer, který Vám poodhalí působení pěti energií v nás a v našem bytě. Který živel vládne jednotlivým životním oblastem?

Přijďte objevit možnosti, jak si prostřednictvím svého prostoru plnit svá přání a sny. Náš byt či dům je jako objednávkový formulář. Naučíte se, jak si přitáhnout do svého života věci, po kterých doopravdy toužíte.

 

Cena od 450 Kč / seminář

Rezervujte si místo e-mailem: hana@harmonickyprostor.cz, nebo telefonicky: 739 184 438

Rezervace

Rezervace této události už nejsou dostupné.

Lektor
hanka_portret_maly

Mgr. Hana Kopecká

Konzultantka Adam Feng Shui. Zaměřuje se na hledání a objevování harmonie a krásy v prostoru. Pomáhá lidem vytvářet a uspořádat domov i kancelář, aby se jim dobře žilo a mohli dosahovat svých snů. Kombinuje znalosti získané studiem výtvarných technik, dějin umění a svoji vlastní praktickou zkušenost se zásadami čínského učení Feng Shui. Snaží se jeho pravidla harmonie a krásy začlenit do evropského kontextu, aby jejich uplatnění působilo příjemně a přirozeně.

www.harmonickyprostor.cz