Praktická dílna zaměřená na výrobu skládaných dárkových tašek z netradičních materiálů. Použijeme plátno podlepené papírem v barvě zlaté, stříbrné, fialové, bledě modré, červené, zelené a staré nástěnné kalendáře. Jednoduchým postupem si každý zhotoví 2-3 originální dárkové tašky pro různé příležitosti (vánoce, narozeniny, velikonoce, den matek, …), které si dozdobí dle vlastní fantazie, vkusu. Každý účastník kurzu si domů odnese 3 archy plátna na další skládání.

Časová dotace: 2-3 h

Poplatek: 250 Kč (včetně materiálu) na 1 účastníka

Poznámky: S sebou přineste pracovní oděv, přízdoby dle vlastního vkusu (mašle, stuhy, umělé květy, skořice, badyán, lýko, sisal,…), lepidlo Herkules a štětec.

Minimální počet 5 účastníků pro uskutečnění kurzu. Počet účastníků je omezen, proto se, prosím, registrujte v našem systému.

Lektor

Mgr. Jana Jedličková + Mirka Hlávková

Jmenuji se Jana Jedličková a jsem učitelka – speciální pedagog. Vystudovala jsem MU v Brně obor Speciální pedagogika – výchova a vzdělávání dětí předškolního a školního věku, moje specializace je psychopedie, somatopedie a oftalmopedie. Vzhledem k tomu, že má práce je náročná, hlavně po stránce psychické, hledala jsem "něco", u čeho bych relaxovala. Našla jsem se v lidové tvorbě a kreativním tvoření. Od roku 2008 jsem členkou Spolku lidové tvorby v Hradci Králové a od roku 2010 členkou Asociace malířek a malířů kraslic České republiky se sídlem v Libotenicích. Ve svém volném čase se věnuji lektorování kreativních kurzů pro děti a dospělé v Hradci Králové a okolí. Lidovou tvorbu a s ní spojené techniky také předvádím na různých řemeslnických akcích či výstavách.

www.lidova-a-kreativni-tvorba.webnode.cz