Milí přátelé, chcete více porozumět sami sobě, využívat svůj čas, naučit se odpočívat, porozumět svému tělu, pochopit co Vám vaše tělo potřebuje sdělit například prostřednictvím bolesti? Naučit se relaxovat, zvládat stresové situace bez větších zdravotních následků? Potřebujete se cítit lépe v dnešní uspěchané společnosti, která je zaměřena převážně na výkon? Pak bychom Vám rádi nabídli tématický prožitkový seminář, na kterém si společně objasníme dle vašeho zájmu témata zaměřená na oblasti důležité pro náš spokojený život. Vysvětlíme si jak zvládat stresové situace ve vztazích, rodině a na pracovišti. Sestavíme si naše osobní priority a hranice. Povíme si jak vypadá manipulace a jak jí předcházet prostřednictvím asertivity. Seznámíme se s příznaky syndromu vyhoření a s postupy jak mu předcházet. Praktický si vyzkoušíme některé uvolňovací techniky jak protahování, dechová cvičení, relaxaci a automasáže. V meditaci si utvoříme osobní místo. Odneste si domů konkrétní rady z oblasti prevence a zdravého životního stylu.

Prožitkový seminář Lenky Strnadové zaměřený na sebe-osobnostní rozvoj. Naučíme se, jak pracovat se stresem, co nás nejvíce zatěžuje (rodina, práce). Syndrom vyhoření, únavový syndrom, práce s energií, odlišení intuice od emoce. Seminář vedený hrou – ujasnění priorit, praktická cvičení, dechová cvičení, malba, závěrečná meditace.

 

Vstupné 750 Kč. 

Účastníci si donesou: deku, polštářek, přezůvky, tužka a diář na zapisování poznámek. Čaj a káva v ceně kurzu. Na místě možno zakoupit teplé tousty.

Minimální množství účastníků pro konání akce 5. Počet účastníků je omezen – využijte prosím možnosti rezervace místa (níže).

Rezervace

Rezervace této události už nejsou dostupné.

Lektor

Lenka Strnadová

Jmenuji se Lenka Strnadová, narozená ve znamení Vodnáře. Mám ráda život, přírodu, turistiku, moře, hory, svoji rodinu a svoji práci. Ve svém volném čase maluji, cvičím jógu a zabývám se výkladem andělských karet a tarotu.

Absolvovala jsem střední zdravotnickou školu-obor dětská sestra, poté střední pedagogickou školu a akreditované, rekvalifikační studium u agentury Start Hradec Králové. V současné době studuji tříletý obor školy přírodní medicíny Kamatre v Praze-obory výživa, zdravý životní styl, přírodní medicína ,fytoterapie.

Další má vzdělání a certifikáty:

- Holistická aromaterapeutická masáž I, II - asociace českých aromaterapeutů

- Indická antistresová masáž hlavy - EduSpa College

- Reflexní terapie - manželé Patakyovi - žáci Ing. Janči

- Dornova metoda a Breussova masáž- Anna Velíšková (přímá žačka pana Dorna)

- Manuální lymfodrenáž- agentura Start (Mgr. Vichová)

- Transové a meditační zenové kreslení- škola Zdraví (Elena Tomilina- spolupracovnice Borise Tichanovského)

- Semináře dětské jógy - unie jógy - česká asociace sport pro všechny

- Tibetské mísy a vykuřovadla - Ing. Rymer

- Škola tarotu, tarotová numerologie, základy astrologie- Mgr. Marie Janšová

- Základy tarotu - přednášky Mgr. Boháčová

- Reiki I, II - Ing. Petr Švec, mistr Reiki

www.lenkastrnadova.webmium.com