Diagnostika jazyka a pulsu, fytoterapie (bylinná léčba na míru). Ovlivňování akupunkturních bodů, dietetika založená na principech čínské zdravovědy. Zdravotní masáže Tui Na, baňkování Moxa, beauty akupunktura, Gua Sha. Bolestivé stavy (bolesti hlavy, bolesti trapézového svalu, bolesti podžebří, bolesti trojklanného nervu, bolesti páteře při úrazech či při jednostranném přetížení, bolesti celého těla, obrna obličejového nervu), celkové poruchy (chronický únavový syndrom, problémy s termoregulací, pocity tíhy nohou či celého těla, nadměrné pocení, podrážděnost a zhoršená obranyschopnost proti stresu, nespavost), dýchac. potíže (zánět dutin, bolesti v krku akutní a chronické, kašel, záněty průdušek), trávicí potíže (afty v ústech, pálení jazyka, knedlík v krku, poruchy funkce jater, nadým.n., chronický průjem nebo zácpa, hemoroidy), urologické potíže (zánět močových cest, otoky končetin a obličeje, inkontinence), gynekologie (nepravidelná menstruace, PMS, problémy s otěhotněním, zánět prsou, vyčerpanost, padání vlasů, potíže při přechodu, návaly, deprese, potíže s močením, >potíže v přechodu, návaly, deprese, únava), omlazovací techniky, beauty akupunktura s použitím korejské kosmetiky, Gua Sha.

Út
12. 11. 9 – 11 hodin
19. 11. 9 – 16 hodin
26. 11. 9 – 16 hodin
3. 12.  9 – 16 hodin
10. 12. 9 – 16 hodin
17. 12  9 – 16 hodin

Čt
14. 11.   9 – 16 hodin
21. 11.   9 – 16 hodin
28. 11.   9 – 16 hodin
5. 12.  lze pouze od 14 hodin, nebo jiný den
12. 12. 9 – 16 hodin

Cena vstupního vyšetření: 400 Kč / 50 min.
El. akupunktura: 500 Kč / 20 min.
Ušní akupunktura, baňkování Moxa 200 Kč
Beauty akupunktura + Gua Sha + korejská kosmetika 600 Kč / 60 min.
při zakoupení balíčku 5x el. akupunktura se vstupní vyšetření neplatí
Rezervace na tel. 607 607 787 nebo na e-mail: iskra@email.cz

Certifikovaný praktik
IMG-20190930-WA0005

Iskra Langrová

Pocházím z Bulharska, kde jsem studovala obor analytická chemie. V České republice žiji již přes 20 let.
Tři roky jsem žila v Číně, kde jsem začala studovat čínskou medicínu na Univerzitě v Shanghaii se zaměření na bylinné směsi, akupunkturu, zdravovědu a zdravotní masáže. Ke studiu čínské medicíny mě přivedla nemoc v rodině, kde moderní medicína byla bezradná (hyperfunkce štítné žlázy). Pochopila jsem, že jsou oblasti, kde bylinná léčba dělaná na míru umí vyléčit a ne jen tlumit symptomy jako západní „chemické“ léky. Součástí úspěšné léčby musí být spolupráce pacienta ve formě lehké fyzické aktivity a správné dietologie v kombinaci s eliminací stresové zátěže.
Studium čínské medicíny jsem úspěšně zakončila u pana MUDr. Jozef Luckého. Absolvovala jsem dvě odborné stáže v Číně (zaměření: interna, gastroenterologie, kardiologie a gynekologie) a plánuji absolvovat třetí stáž. Tyto stáže jsou velmi obohacující pro moji praxi. Dlouhodobě spolupracuji s čínským doktorem z Fakultní nemocnice v Hradci Králové, který nyní působí v Praze.