Ať žije taneční improvizace! Téma: Intimita.

Workshop s Dubravkou Radonjić skrze tanec a komunikaci .Vítán je každý, kdo vnímá a cítí hodnotu tance ve svém životě a kdo miluje hudbu. Kdo vyhledává výzvy a provokace, které nastolují vnitřní progresi a narušují zastaralé předsudky: „Co být má a nemá, co je možné a nemožné“. Pro všechny, kteří se rádi obohacují skrze abstraktní komunikaci, jejíž účel je zastavit prázdné hledaní či odkládaní prožitku na „lepší časy“.

 

Tento seminář je pro ty, co už mají dost toho lovit zážitky jeden za druhým, aby nebyli v tom, který se zrovna děje. 

 

Tanec volá do intimity se spoustou věci a vjemu najednou, co naše smysli dovedu obsáhnout, co nás vezme za hranice toho co je možné a nemožné. Zveme do kosmické školky pro dospělé, kde karneval naší mysli najde své uspokojení skrze tanec. Kde se rozproudí vitální energie v těle. Kde se děje magie skrze položení se do vlastní šťávy. Kde tančit na vlně neustálý změně, je způsob jak uchopit smysl proměny. Ať žije taneční improvizace a vzájemné shledaní se! Konec pocitu opuštění, osamocení a izolace, jsme rozhodnuty otevřít se hluboký intimitě.

Žádné taneční zkušenosti předem nejsou nutné. Potřeba je jen láska k hudbě a tanci. Tančit může každý, ať je čímkoliv a kdokoliv.

 

Vstupné 400 Kč (doba trvání kurzu 3 hodiny)

Minimální počet účastníků pro konání kurzu je 10. Počet míst je omezen na maximálně 20 účastníků – využijte prosím rezervací níže.

 

Lektor
Verze 5

Dubravka Radonjić

Cítím věčný boj mezi tradicí a inovací, mezi starým a novým systémem. Ve své prací používám toto napětí pro tvoření a prožívání krásy. Tanec, hudba a obraz jsou kanály, skrze které žiji spontánní a upřímnou komunikaci se světem kolem a uvnitř mě. Jsem tady, abych se realizovala skrze vztahy a uvedla v pohyb "spirit" těch, se kterými se hlouběji potkám. Posílila je, aby nejdříve následovali sami sebe a nebyli závislí na jiné autoritě, než je jejich vlastní.
V Praze žiji od roku 1999. Vystudovala jsem filmovou režii a natočila několik krátkých filmů. Některé z těchto filmů vyhrály cenu na prestižním filmovém festivalu. Od roku 2008 učím v Praze projevování se skrze tanec, vyvíjení abstraktní komunikace a prohlubování vědomí těla. Můj život je úzce spojen s Human Design Systémem, který jsem studovala sedm let a dosáhla licence “Human Design analytik”.

www.druna.cz/katharsis-fantazie